Jesteś tutaj: Mydła i kosmetyki Mydła zapachowe Mydło do golenia - Bay Rum Deluxe 15g

Mydło do golenia - Bay Rum Deluxe 15g

Stan magazynowy:Dostępne w magazynie
Waga:0.02kg
Producenci: Mydlana Chata

Przepraszamy, ale ten produkt jest teraz niedostępny. Skontaktuj się z nami i zapytaj, kiedy się pojawi.

  • Opis
  • Komentarze
  • Zapytaj o produkt
  • Poleć znajomemu

Opis

Wysokiej jakości potasowe mydło do golenia o zapachu Bay Rum - oparte na tłuszczu wołowym.*

Jakość potwierdzona przez przez użytkowników forum brzytwiarskiego brzytwa.org

Waga netto: 15g.

Nawiązuje do dawnych tradycyjnych mydeł bazujących na świetnych właściwościach tego tłuszczu, a co przekładało się na świetne zmiękczanie zarostu, właściwości pielęgnacyjne, poślizgowe i uczucie nawilżenia po goleniu. 

Mydło daje obfitą, kremową pianę. Warunkiem jest posiadanie pędzla (najlepiej dobrego) do wyrabiania piany w tygielku (może być mała miseczka).

1g mydła pozwala uzyskać ilość piany pozwalającą na wykonanie 2-3 przejść - czyli golenie z włosem, pod włos i w poprzek. Oczywiście każdy ma na to swój własny patent. Chodzi o przedstawienie wydajności mydła.

Jako producent tego mydła jestem też jego żywym testerem ponieważ golę się niemal wyłącznie brzytwą. Golenie brzytwą i maszynkami na żyletki jest bardziej inwazyjne dla skóry i wymaga dobrej jakości mydeł. Wielokrotne testy potwierdziły skuteczność tego mydła i znajduje coraz szersze grono odbiorców.

Skład:  Kwas stearynowy, Tłuszcz wołowy, Woda, Wodorotlenek potasu, Gliceryna, Olej ze słodkich migdałów, olejek zapachowy Bay rum, Glinka francuska (Kaolin).

Słowo o antypatiach do tłuszczu zwierzęcego.

Obecnie wielu ludzi stroni od tłuszczy zwierzęcych ze względu na osobiste przekonania. Należy jednak pamiętać, że zwierzęta są hodowane i zabijane dla mięsa i skór, a ich tłuszcz jest już tylko "odpadem" całego tego procesu. Właściwości odżywcze i pielęgnacyjne tłuszczy zwierzęcych są znane od tysiącleci. Wyjątkowe ze względu na trwałość terminu przydatności - w przypadku mydła jest to np. odporność na utlenianie (jełczenie/psucie się), co wydłuża termin przydatności. Nie jest to zachęta do zmiany poglądów, a raczej wyważonego podejścia do mydeł niewegańskich. Wszystkie pozostałe mydła z mydlarni Mydlana Chata (za wyjątkiem edycji z byczkiem na etykiecie)  są mydłami wegańskimi.

Zapytaj o produkt

Komentarze

Poleć znajomemu

Nasi klienci kupili także

PROMOCJA
12.00PLN
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez doneta.pl