Aku4Complex 480ml - wit.C, cynk, selen, minerały

Waga:0.48kg
Producenci: Akuna

Przepraszamy, ale ten produkt jest teraz niedostępny. Skontaktuj się z nami i zapytaj, kiedy się pojawi.

  • Opis
  • Komentarze
  • Zapytaj o produkt
  • Poleć znajomemu

Opis

Przy tworzeniu Aku4Complex wzięto pod uwagę odpowiedzią ilość oraz porcję minerałów i witamin jaka potrzebna jest organizmowi do prawidłowego funkcjonowania. Skupiono się na synergii wszystkich jego składników tak aby wzajemnie się uzupełniały i nie działały przeciwko sobie.
Żurawina, granat, cynk, selen oraz witamina C pomagają w skuteczny sposób wzmocnić nasz układ odpornościowy.

Witamina C jest najważniejszym rozpuszczalnym w wodzie antyoksydantem, pomaga chronić komórki przed uszkodzeniami spowodowanymi niestabilnymi atomami tlenu zwanymi wolnymi rodnikami.

Aku4Complex zawiera w dawce 15ml:

1500 mg witaminy C,

12 mg Cynku i

30µg Selenu

Dzięki takiemu połączeniu możemy w holistyczny sposób zadbać o nasz organizm. Na rynku jest wiele produktów zawierających witaminy i minerały jednak nie zawsze ich połączenie daje wymierne korzyści. Stosując Aku4Complex masz gwarancję stosowanie dobrze zbilansowanego preparatu w najbardziej przyswajalnej płynnej formie.

Aku4Complex jest przełomowym preparatem stanowiącym idealne ich połączenie. Jest to esencja zdrowia zawarta w jednej butelce dzięki czemu stanowi również wygodną do stosowania formę pozwalającą w kompleksowy sposób o nasze zdrowie.

Ile przyjmować?

Zaleca się 15ml dziennie dla osób dorosłych (miarka dołączona do każdej butelki). Zważywszy na to, że Aku4Complex jest koncentratem i należy pamiętać aby bez potrzeby nie przekraczać dawek zapotrzebowania ludzkiego ciała na co dzień.

Po otwarciu butelkę przechowywac w lodówce. Wymieszać przed dozowaniem.

Zapytaj o produkt

Komentarze

Poleć znajomemu

Nasi klienci kupili także

PROMOCJA
NOWOŚĆ
PROMOCJA
16.00PLN
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez doneta.pl