Jesteś tutaj: Akcesoria i Zestawy Zestaw do golenia:tygielek, pedzel, stojak do pędzla, mydło

Zestaw do golenia:tygielek, pedzel, stojak do pędzla, mydło

Przepraszamy, ale ten produkt jest teraz niedostępny. Skontaktuj się z nami i zapytaj, kiedy się pojawi.

  • Opis
  • Komentarze
  • Zapytaj o produkt
  • Poleć znajomemu

Opis

Dostępny tylko 1 zestaw.


Zestaw zawiera:

  1. Unikatowy tygiel do wyrabiania piany na gorąco.
  2. Ekskluzywny, miękki pędzel z sierści borsuka "fine badger" (nie strzyżony).
  3. Stojaczek do osychania pędzla.
  4. Ekskluzywne mydło do golenia Deluxe.

- Tygielek jest unikatem tworzonym w małej ceramice.

- Pędzel prezentuje dobrą niemiecką jakość. Pędzle z włosia borsuka posiadają niezwykłe właściwości gromadzenia wody i piany. Używając pędzla z borsuczego włosia możesz śmiało wyrobić dużo więcej kremowej piany i to w krótszym czasie, w porównaniu do pędzli ze świńskiego włosia.

- Stojaczek do osychania pędzla po goleniu. Możliwość przyklejenia / przykręcenia do ściany lub stojący wolno.

- Ekskluzywne mydło wysokiej jakości tworzone w niewielkich partiach przez polskiego mydlarza. Jest wydajne, naturalne, "tłuste" i pielęgnujące. Nadaje się idealnie do golenia brzytwą, maszynką na żyletki i zwykłą maszynką.

Jak używać?

Nabierz ilość mydła 1-2g, wetrzyj je mydło w dno i boki tygielka.
Nalej gorącej wody przez dziurkę w tygielku. Po chwili wylej wodę i napełnij ponownie i ustaw tygielek na stabilnym podłożu.
Zmiękczony gorącą pędzel delikatnie strząśnij dla pozbycia się nadmiaru wody.
Kolistymi ruchami wyrabiaj mydło w tygielku aż zostanie starte ze ścianek tygielka. Utworzy się gęsta maź. Dodaj jakieś 3g gorącej wody i wyrabiaj ponownie. Zacznie tworzyć się gęsta kremowa piana.
Dodaj ponownie 3g gorącej wody i wyrabiaj dalej.

Ważne jest aby nie przekroczyć progu, w którym z nadmiaru wody piana zrobi się rzadka, z dużymi bąbelkami. Taka piana daje słaby poślizg i ochronę skóry. Chociaż sztuka wyrabiania piany nie jest czymś trudnym, zawsze wymaga praktyki i sprawia wiele radości.


Celebruj golenie! :)

Golenie mężczyzny od dziesięcioleci było czymś w rodzaju rytuału, po którym mężczyzna czuł się odświeżony, zadbany i odnowiony. Pozytywnym zjawiskiem jest fakt iż ostatnimi czasy mężczyźni "przejedli się" piankami z puszki pod ciśnieniem, plastikowymi maszynkami jednorazowymi i ekspresowym goleniem w biegu. Wzrasta świadomość wartości mentalnej, sentymentalnej i ekologicznej jaką niesie ze sobą tzw. "tradycyjne golenie". To czas jaki mężczyzna spędza sam ze sobą niczym myśliwy w swojej jaskini. Czas na przemyślenia, ciszy, relaksu i kontakt ze swoim Ja. Dawniej sztuka golenia polegała na wcześniejszym naostrzeniu brzytwy na skórzanym pasie i późniejszym umiejętnym użyciu jej nie robiąc sobie przy tym krzywdy. Dzisiaj jest wiele możliwości pozbycia się włosów z twarzy. :) Od ponad roku sam należę do szczęśliwych użytkowników brzytwy, a pisząc o całej celebracji golenia wyraziłem swoje przemyślenia na ten temat. Jestem pewien, że nie tylko moje, ponieważ liczba entuzjastów tradycyjnego golenia w Polsce rośnie dość szybko.

Poświęciłem wiele godzin na dopracowanie receptury prezentowanego w zestawie mydła. Przy goleniu brzytwą nie ma zlituj się. Jakość musi być doprawdy wysoka. Wg użytkowników forum brzytwa.org udało mi się. ;)

Zapytaj o produkt

Komentarze

Poleć znajomemu

Nasi klienci kupili także

PROMOCJA
12.00PLN
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez doneta.pl